GRUP Design Referans Listesi
Excel Dosyası

Hızla gelişen ve sürekli yenilenen kent yaşamına ayrı bir fark katan firmamız mağaza tasarımı konusunda uzmanlaşmış olup mekan tasarımının  yanı sıra uzman kadrosuyla oluşturulan stand ve konsept tasarımlarında modern ve de strüktürel  çözümler üreterek aynı sistem içerisinde birçok kompozisyonu oluşturmaktadır.

Yıllardır yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imzasını atmış olan,üretmek ve yaratıcı olabilmek için çizgisinden ödün vermeden kendini tekrarlamak yerine yenilikler arayan firmamız, mekanlara modern ve yeni çözümler getirerek; yaratıcı, fonksiyonel,sürekli değişime açık sistemleri kullanarak farklı alternatifler üretmektedir.

1979 yılında iç mimari amaçlı kurulan firmamız Grup Design ,1996 yılında perakende satış ile proje,tasarım,uygulama ve üretimi ayırmak için kendi bünyesi içinde Dekotek firmasını kurmuş , böylelikle hizmet kalitesini arttırmayı kendine hedef haline getirmiştir. Bu bağlamda  tasarlanmış olan ürünlerin yanı sıra kendi tasarımlarıyla distribütörlüğünü almış olduğu Alman firması Visplay sistemlerini birleştirerek kendine özgü tarzını oluşturmuştur. Tasarımlarını, Zeytinburnu’nda bulunan 5000 m²’lik kapalı üretim alanında; teknoloji,teknik kalite ve usta el işçiliğiyle kurmuş olduğu modern tesisinde üretmektedir.

Firmamızın standartlarındaki en önemli detay, standart ürünlerin kendi içlerinde sürekli farklı tasarım ve yeniliklere açık olmasıdır.

Projelendirmeyle doğru çözülen mekanlar ve doğru sistemlerin kompleksinde ortaya çıkan sonuç zaman kavramıyla paralel giden tarzı ve ruhu oluşturur.…

Amacımız zamanı uzun vadeli düşünerek, hızlı kent yaşamına uyabilen sistemler ve mekanlar yaratıp,doğru çözümler üretmektir… 

Ana Sayfa

< Geri

 

Sistemler

Üretim

Referanslar

Hakkımızda

Mimar Giriş

360 Derece Gezinti

İletişim Formu

Erişim

İnsan Kaynakları

Değerlerimiz